Pilte näed, kui klikkad sinisel kuupäeval!

29. mai - Lõpukell - õp. Irina 

23. mai - Kunstitund õues - õp. Siia 

22. mai - Kooli ekskursioon Tallinna Lennusadamasse ja loomaaeda  

19. mai - Kauksi kooli kunstinäituse avamine Karilatsi Vabaõhumuuseumis - aitäh õp. Maarikale 

12. mai - Emadepäev koolis. Aitäh emadele ja vanaemadele, kes osalesid peol! Aitäh ka esinejatele ja õpetajatele ning Ulvile! 

10. mai - Kevadine spordipäev - aitäh õp. Ants ja õpetajatest kohtunikele!

14.-17.  veebr. - Emakeelepäev, - nädal. Eesti keel on üks maailma väiksema rääkijaskonnaga keel ja meile muidugi kõige ilusam ja laulvam keel - aitäh õp. Maarika!

23. veebr. -  Vabariigi aastapäeva kontsertaktus

14. veebr. - Sõprus kaalub enam kui kuld. Tähistasime sõbrapäeva.  Aitäh õp. Enna 

30. jaan. - Eesti kirjanduse päeva tähistamine. Osalejad said teada palju huvitavat, kuid oli ka teada ja tuntud tsitaate, lõike, fakte - aitäh õp. Maarikale 

20. dets. - Kooli jõulupidu. Aitäh lahkele jõuluvanale, esinejatele, vanematele, kes olid samuti peolisteks ja aitäh kõikidele, kes aitasid peo kordaminekule kaasa! Kauneid jõule!

19. dets. - Et saata aasta rahulikult ja ilusasti ära istusime kooliperega koos ning nautisime jõululõunat. Aitäh kokatädidele Tatjanale ja Ilmele. 

19. dets. - IV ja seega selle aasta viimane advent. Õpetaja Irina valmistatud kaunid jõulukuus-päkapikud ning õpilastele valmistamiseks õhkõrnad jõuluinglid - aitäh õp. Irina  

16. dets. - Tähistasime III adventi jõulukohvikuga - aitäh õp. Maarika 

07. dets. - Muinasjutumöll - Eesti muinasjuttudel põhinev fantaasiamäng lastele. 1.-3. kl. - õp. Siia

05. dets. - Tähistasime II adventi. Hommiku olid ettevalmistanud 1.-3. klass ning teise advendiküünla süütas Kaur - aitäh õp. Siia

28. nov. - Väga meeldiv üllatus Vastse-Kuuste kooliperelt, kes tõid ka meie kooli jõuluvalgust! Aitäh ja soovime ka neile ning kõikidele imelist advendiaega!

28. nov. - Koolipere õppepäev SA Teaduskeskuses AHHAA 

25. nov. - Kadripäeva sandid tulid Kauksi lasteaiast. Aitäh väikestele ja suurtele santidele!

10. nov. -  Mardipäev, mis on tänini elav rahvakalendri tähtpäev. Nii käisid meie mudilased lasteaias santimas. Lauldi ka koolimajas ning puistati õnneteri. Aitäh sandiema õpetaja Siiale!

 21. okt. - 4.-7. kl. matk koos ööbimisega Süvahavval - õp. Maarika

 14. okt. - 4.-7. kl. õppekäigul TÜ muuseumi. - õp. Maarika

03. okt. - Tähistasime õpetajate päeva. Koolipäev oli tihe. Kõigepealt tund õpetajatele, sinna mahtus sporti, nuputamist ja tantsu. Meeleoluka etteaste andis telesaate "Ma näen su häält" osaleja Laura Vals. Järgmise tunni andsid Saatse kordoni piirivalvurid. Koolipäeva lõpetas Joanna Paabut Põlvamaa Koerteklubist. Suur tänu esinejatele ja õp. Ennale.

 23. sept. - Sügisene spordipäev

1. sept. - tarkusepäev 

Lõpuaktuse pilte saab tellida siit!